Toptan Bileklik Modelleri 

Şıklığıyla dikkatleri üzerine çeken toptan bileklik modellerini, bileğinizde keyifle taşıyabilirsiniz. Zirkonun sakinleştirici etkisiyle şık tasarımı bir araya geldiğinde harika bir uyum yaratır. Sevilen simgelerden ve figürlerden oluşan bileklik tasarımlarını bileğinizde taşımaktan keyif alabilirsiniz. Zirkon taşlı bileklik modelleri arasında kalp, ay yıldız, çiçek gibi farklı figürlere bileğinizde yer verebilirsiniz.

Ucuz toptan çelik bileklik modelleriyle kendinize harika takı kombinasyonları oluşturabilirsiniz. Şıkır şıkır çelik toptan bileklik figürlerini bileğinizde toplayarak gözleri de üzerinize toplayabilirsiniz.  

Gösterişli takıları seviyorsanız günlük ya da özel günlerde tercih etmek üzere kendinize en güzel bileklik modellerini sipariş verebilirsiniz. Toptan takı siparişi vererek normalden daha uyguna alışveriş yapmanın sevincini yaşayabilirsiniz. 

Toptan Çelik Bileklik Tasarımları 

Çocukların, gençlerin ve farklı yaş grubundan kadınların keyifle kullanabileceği Pandora toptan bileklik modellerini dükkanınızda keyifle sergileyebilirsiniz. Birçok farklı simgeyle zenginleştirilen takı tasarımları, zarif bileklerde eşsiz bir şıklık yaratır. 

Birçok kıyafetle uyum sağlayabilen toptan çelik bileklik modelleri, toplu siparişle takı dolaplarınızın özgün parçaları arasında yer alabilir. Uzun yıllar modası geçmeden kullanabileceğiniz şık toptan çelik bileklik modelleri, kararmaz ve solmaz. 

Farklı Kombinlerle Uyumlu Toptan Takı Tasarımları 

İsterseniz spor isterseniz günlük isterseniz  klasik bir tarzınız olsun, hiç fark etmez. Farklı kombinlere hareket katmak için hoş bir takı tasarımı yeter. Bileğinizde taşıdığınız kalp, denizyıldızı, kelebek gibi simgeler ruhunuzun inceliklerin yansıtır. 

Gözlere hitap eden şıklığıyla gittiğiniz ortamlarda dikkat çekmenizi sağlar. Zarif tasarımıyla bileklik modellerini, birçok kıyafetinizle sorunsuz şekilde kombinleyebilirsiniz. Hak ettiğiniz şıklığı ve zarafeti en özenli kombinlerle buluşturmaktan keyif alabilirsiniz. Toptan çelik bileklik modelleri arasında hem güncel hem de küresel zevkleri yansıtan kalp, pati, ambalaj paketi, yonca gibi simgeleri bileğinizde severek taşıyabilirsiniz. 

Zamansız Tasarımlarıyla Toptan Bileklik Modelleri

Her dönemin temsilcisi ve modası kolay kolay geçmeyen simgelerin taşıyıcısı olan toptan bileklikler kombinlerinizde size zaman kazandırır. Her türlü kıyafetle kolayca kombinleyerek genel havanıza yakışan bir şıklık yaratabilirsiniz. Farklı kombinleri daha da parlatarak kıyafetlerinizle takılarınız arasında eşsiz bir uyum yakalayabilirsiniz. 

Çelik toptan bileklik altın ve gümüş rengi seçeneklerinde kararmayan yapısıyla parlaklığını korur. Su ve  kimyasal temasından uzak tutarak oksitlenme ve kararma gibi durumları engelleyebilirsiniz.  

Ayçiçeği, kalp, yonca, fiyonk gibi simgeler, bilekliğin orta kısmından aşağı sarkar. Bu tek simgenin daha ön plana çıktığı modeller, bilekte daha zengin bir duruş sergiler. Kendinize uygun harika tasarımları, en özgün figürleri, axxion toptan bileklik modellerinde bulabilirsiniz. Yaz, kış fark  etmeksizin düğünlerde, iş yerlerinde, günlerde bileğinizde hafif tasarımlara rahatlıkla yer verebilirsiniz. 

Toptan Bileklik Fiyatları 

Toptan bileklik modelleri, çelik malzemeden üretildiği için parlak ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz kaliteye sahip olan çelik bileklik toptan modellerinde çoklu alışverişte kar etmenize yardımcıdır. Bütçe dostu, şıklığın temsilcisi, kalitesiyle fark yaratan axxion çelik toptan bileklik modellerine şimdi göz atabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR